Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Yaraya Tuz Bastım : Ermeni Soykırımı Tuncay Özkan Yaraya Tuz Bastım : Ermeni Soykırımı Tuncay Özkan

Yaraya Tuz Bastım : Ermeni Soykırımı

Liste Fiyatı : 24,00 TL
İndirimli Fiyat : 19,20 TL
Kazancınız : 4,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,52 TL
9789944314084
13044245
Yaraya Tuz Bastım : Ermeni Soykırımı
Yaraya Tuz Bastım : Ermeni Soykırımı
Detay Yayıncılık (İstanbul)
19.20
Yakın zamana kadar bu topraklarda yaşayan insanlar, birbirleriyle çelişerek veya Uzlaşarak ama birlikte, iç içe ve birbirlerini anlamaya çalışarak yaşadılar. Emperyalist ülkelerin gerek "küreselleşme" ve gerekse "yeni dünya düzeni" gibi tanımlamalarıyla başlattıkları "yeni emperyalist atak" ile bütün etnik yapılar, yeniden diriltilmeye başlandı. Ve bu etnik yapıları körükleyerek, illegal şekilde destekleyerek ve kışkırtarak kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başladılar.

Başlangıçta Irak'ın bütünlüğünden asla taviz vermeyeceklerini söyleyenler, bugün parçalanmadan nasıl en fazla çıkar sağlayabileceklerinin hesaplarnı yapıyorlar.

Türkiye'de Kürtler ve Ermeniler üzerinden başlatıIan senaryoların nerelere varacağını, artık kimse tahmin edemiyor. Ancak olayın en acı yanı, Türkiye kendisi üzerine oynanan bu oyunları bir seyirci gibi izliyor. Şu ğerçeği hiç göz ardı etmemeliyiz ki; biz düşünmedikçe, konuşmadıkça ve haklarımıza sahip çıkmadıkça, hesapta bizim adımıza bunları yapmaya çalıştığını söyleyen talipliler hep çıkacaktır. 0 halde her zaman yaptığımız gibi yine "o zaman gelsin bakarız" mı diyeceğiz? Yoksa bugune kadar olduğu gibi o zamanda "çok geç kaldık" diye mi dövüneceğiz? Artık ilmiğin boynumuza geçirilmesine engel olmak için söyleyecek sözümüz ve tüm Dünya'ya karşi bir tavrımız olmalı ve bunları sergilemeye baslamalıyız.
Kapat