Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly Yapım + Malzeme %10 indirimli Lorraine Farrelly

Yapım + Malzeme

Liste Fiyatı : 59,00 TL
İndirimli Fiyat : 53,10 TL
Kazancınız : 5,90 TL
Taksitli fiyat : 9 x 6,96 TL
9789750405969
616685
Yapım + Malzeme
Yapım + Malzeme
Literatür Yayıncılık Dağıtım
53.10
Literatür® Mimarlık Temelleri dizisinin bu ikinci kitabı taş, tuğla, beton, ahşap, çelik, cam ve kompozit malzeme gibi yapı malzemelerinin kökenlerini, bağlamlarını ve uygulama yöntemlerini ele alıyor.
Yapım + Malzeme aynı zamanda sürdürülebilirlik ve yenileme konularına özel bir önem vererek mimarlıkta yapım ve malzemenin geleceğini de ele alıyor.

Ele alınan malzemeleri yoğun olarak kullanan, yapıtları söz konusu malzemenin uygulama ilkeleriyle karakterize olan klasik ve çağdaş mimarlardan örneklerle desteklenen Yapım + Malzeme hem öğrenciler hem de profesyonel mimarlar için aynı ölçüde paha biçilmez bir kaynak oluşturuyor. Mimari tasarım ve malzeme uygulamalarıyla ilgilenen herkesin bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

Öne çıkan başlıklar: Kökenler ve kronoloji,Kültürel bağlam, Maddi bağlam,Uygulamalar,Temel açıklamalar, Yenilik, Sürdürülebilirlik, Gelecek, Malzeme örnekleri...

Mimarlık Temelleri dizisinin diğer kitapları Mimarlığın Temelleri, Sunum Teknikleri ve Mimari Tasarım' dır.
Kapat