Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Kozmik Hologram Jude Currıvan

Kozmik Hologram

Liste Fiyatı : 25,00 TL
İndirimli Fiyat : 22,50 TL
Kazancınız : 2,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,95 TL
9786050206623
13233620
Kozmik Hologram
Kozmik Hologram
Omega Yayıncılık
22.50
Evrene dair anlayışımız, en kuçuk Planck ölçeğinden uzayın muazzam derinliğine dek her boyutta değişmek uzere. Çunku yapılan son bilimsel çalışmalar, modern teknolojiyi destekleyen bilginin, evrensel içten-oluşumla birebir aynı olduğunu, onu savunduğunu, yayılmasına yardım ettiğini ve fiziksel gerçeklik dediğimiz şeyin ta kendisi olduğunu gösteriyor.
Dr. Jude Currivan bilginin nasıl enerji, madde, uzay ya da zamandan daha gerekli olduğunu keşfederken, pek çok alanda yapılan en yeni çalışmaları ve varoluş ölçeklerini, evrenimizin nasıl içten-oluştuğunu ve holografik olarak açığa çıktığını göstermek için inceliyor. Fraktal içten-oluşum modelinin atomik duzeyde nasıl yol gösterdiğini, Einstein'ın görelilik kuramı ve kuantum mekaniği gibi fiziğin en çarpıcı teorileri eşliğinde açıklıyor. Kozmik Hologram, evrenin ve içindeki her şeyin gelişimini merak edenler için yol gösterici bir kitap.

"Kozmik Hologram aydınlatıcı ve esin verici. Kuantum mekaniğinin hucre biyolojisiyle butunleşmesine ilişkin anlatımı çok açık seçik ve başarılı. Daha adil, surdurulebilir ve barışçıl bir dunya yaratmak için çalışan herkesin bu kitabı mutlaka okuması gerek."
Dr. Bruce H. Lipton, İnancın Biyolojisi adlı çok satan kitabın yazarı
Kapat