Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
İyi Düşün İyi Yaşa - %10 indirimli  - Robert Anthony - Pegasus Yayıncı İyi Düşün İyi Yaşa - %10 indirimli  - Robert Anthony - Pegasus Yayıncı İyi Düşün İyi Yaşa - %10 indirimli  - Robert Anthony - Pegasus Yayıncı İyi Düşün İyi Yaşa - %10 indirimli  - Robert Anthony - Pegasus Yayıncı İyi Düşün İyi Yaşa - %10 indirimli  - Robert Anthony - Pegasus Yayıncı İyi Düşün İyi Yaşa - %10 indirimli  - Robert Anthony - Pegasus Yayıncı

İyi Düşün İyi Yaşa

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
İyi Düşün İyi Yaşa
İyi Düşün İyi Yaşa
Pegasus Yayıncılık
31.50
Dr. Anthonynin sihirli formülü dünyada milyonlarca kişinin hayatını değiştirdi. Şimdi de sıra sizde!

Hayatınızda SONUÇLARA hazır mısınız?
Nihayet bütün amaçlarınıza ulaşmanızdan bahsediyorum.
Bütün hayallerinizi, arzularınızı, niyetlerinizi ve isteklerinizi sergilemenizden bahsediyorum.
İstediğiniz hayatı %100 doğrulukla, elde etmenizden bahsediyorum.
Ve bunu yapmaya sadece 7 saat içinde başlayabilirsiniz.
Buna hazır mısınız?
Şüpheci olabileceğinizin farkındayım. Ben de olurdum.
İYİ DÜŞÜN, İYİ YAŞA binlerce insana hayatlarında sonuca nasıl ulaşacaklarını gösterdi ve sizin için de işe yarayabilir.
Hafif dozda pozitif düşünce ve iyi sohbet duygusu içeren ilham verici bilgiler arıyorsanız, bu kitap tam size göre.
İYİ DÜŞÜN İYİ YAŞA SONUÇ yaratmakla ilgili.
Güçlü psikolojik ve spritüel gerçeklere dayalı ileri düzeyde bir formül kullanarak bütün amaçlarınızı - HEPSİNİ diyoruz - gerçekleştirmekle ilgili.
Efsanevi çok satan yazar Dr. Robert Anthony tarafından yazılan bu devrim niteliğindeki kitap, kendi başarınızın önünde duran duygusal ve zihinsel blokları temizlemek üzere tasarlanmıştır.

Ne istediğinizi bir kez bildiğiniz ve kendi içinizde onu çekecek ve alacak kadar net olduğunuz zaman, elde EDECEKSİNİZ. Sihirden ziyade matematik. Tek yapmanız gereken, İYİ DÜŞÜN, İYİ YAŞAda hatları çizilen basit formulü takip etmek ve hayatınızdaki değişiklikleri fark etmek.
Dr. Robert Anthony diyor ki Kendimi tamamen hayatta istediğinizi elde etmenize odakladım. İYİ DÜŞÜN, İYİ YAŞA sadece hayatınızı iyileştirmek ya da değişiklikler yapmakla sınırlı değil, olduğunuz yerden olmak istediğiniz yere olabilecek en kısa sürede nasıl gideceğinizi de gösteriyor. Size, takip etmeniz halinde BAŞARISIZ OLAMAYACAK bir formül sunmak için büyük özen gösterdim.

İyi Düşün İyi Yaşanın başarı hakkında okuyacağınız en yararlı ve etkileyici kitap olacağına eminim. Dr. Robert Anthony insanın hayatını derinden etkileyebilecek felsefeleri son derece parlak ve sade bir biçimde dile getiriyor. Daha önce deneyimlediklerinizin hiçbirine benzemeyen pozitif bir değişime kendinizi açın.
-Peggy McColl

Bir an önce hayatınızı değiştirmek ve istediğiniz şeyleri hemen mi elde etmek istiyorsunuz? O zaman bu kitabı satın alın! --Lee Benson
Kapat