Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Yerelden Evrensele Düşünceler - %10 indirimli  - Yılmaz Ekinci - Alfa Yerelden Evrensele Düşünceler - %10 indirimli  - Yılmaz Ekinci - Alfa Yerelden Evrensele Düşünceler - %10 indirimli  - Yılmaz Ekinci - Alfa Yerelden Evrensele Düşünceler - %10 indirimli  - Yılmaz Ekinci - Alfa Yerelden Evrensele Düşünceler - %10 indirimli  - Yılmaz Ekinci - Alfa

Yerelden Evrensele Düşünceler

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 18,00 TL
Kazancınız : 2,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,36 TL
9789752531925
12780185
Yerelden Evrensele Düşünceler
Yerelden Evrensele Düşünceler
Alfa Aktüel Yayıncılık
18.00
Yılmaz Ekinci'nin kitabı öyle kolay okunacak bir yapıt değildir. Bilimsel altyapısı olduğu için zaman zaman çok zor okunan metinler ortaya koyuyor. Enternasyonal düşünen ve sentez gücü yüksek bir insan... Ekinciyi anlayabilmek için Doğu ve Batı bilimlerine vakıf olmayı gerektiriyor.

Bir tür başvuru kitabı, kaynak kitap olarak düşünülmeli; hangi konuyla ilgileniyorsa okuyucu, o bölümleri alıp okumalı..
-Yüksel Baysal-, Gazeteci-Yazar

Kitapta; Modernleşme Serüvenimiz, Mühendislik ve Sosyal Bilimler Arasında Yöneticilik, Bilginin kesinliği, Postmodernizme İnat Tek Kültüre Doğru, İnsan her şeyin Boyutu Değildir, Kent Mimarlık ve Kimlik, Kürt Meselesi ve Çözüm Yolları, Ulusalcılar Tarih Sahnesinde veya Geç Kalınmış Bir Yargılama, Kamusal ve Özel Alan İkileminde Yeni Kamu Yönetim Anlayışı, konu başlıklarından bazılarıdır.
Kapat