Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama - %10 indirimli Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama - %10 indirimli Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama - %10 indirimli Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama - %10 indirimli Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama - %10 indirimli

Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama

Liste Fiyatı : 38,00 TL
İndirimli Fiyat : 34,20 TL
Kazancınız : 3,80 TL
Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama
Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Progralama
Abaküs Kitap
34.20
Uzun yıllardır programcılık eğitimi veren Fahrettin Erdinç tarafından kaleme alınan,Visual Studio'nun yeni versiyonu 2015 arayüzüyle yazılan Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Programlama, herkesin anlayabileceği akıcı bir dil ve her konu hakkında verilen örneklerle C# öğrenmek isteyenler için temel bir başvuru kaynağı olarak öne çıkıyor.
Bu kitap hiç C# bilmeyip öğrenmek isteyen veya var olan C# bilgisini geliştirmek isteyenler için yazılmıştır. Kitap özellikle okullarda, kurslarda, meslek liselerinde, yüksekokul ve üniversitelerin başta bilgisayar mühendisliği öğrencileri olmak üzere, nesne yönelimli programlama dersi alan tüm mühendislik öğrencileri için başvuru kaynağıdır. Kitap sadece programcılığa yeni başlayan öğrencileri değil, aynı zamanda programcılık eğitimi veren öğretmenler ve akademisyenleri de göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Özellikle programcılığa yeni başlayanların zorlandığı bazı konularda bolca örnek kod yazılarak konuların daha basit ve anlaşılır olması sağlanmıştır. Bölüm sonlarındaki uygulamalar ile konuların iyice pekiştirilmesi amaçlanmıştır. En son bölümdeki Sıkça Kullanılan Algoritmalar konusu ile de okul hayatımızda ya da sınavlarda sıkça karşımıza çıkan sorulara cevaplar sunulmuştur.
Kitapta kullanılan örnek kodların tamamını www.abakuskitap.com sitesindeki kitaplar menüsünün altındaki dosya merkezinden indirebilirsiniz.
Kitapta yer alan başlıca konu başlıkları şunlardır:
Programcılık Mantığı
Karar Yapıları
Döngüler
Metotlar
Sayısal ve Sözel Metotlar
Diziler
Sıkça Kullanılan Algoritmalar
Temel Kavramlar
Yazılım Geliştirme Süreci
Kod Yazma & Editörler
Temel Algoritma Bilgisi
Visual Studio 2015 Arayüzüyle
.NET Framework & C#
Değişkenler & Veri Giriş-Çıkışı
Operatörler
Algoritma Geliştirme Mantığı
Kapat