Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Windows Vista Osman Gürkan Windows Vista Osman Gürkan Windows Vista Osman Gürkan Windows Vista Osman Gürkan

Windows Vista

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 27,00 TL
Kazancınız : 3,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,54 TL
9789758878413
13076925
Windows Vista
Windows Vista
Nirvana Yayınları
27.00
İşletim sistemi olmadan bir bilgisayar düşünülemez. İyi bir işletim sistemi olmadan verimli çalışmak ta düşünülemez. Windows Vista tüm kullanıcılara hitap eden en gelişmiş en verimli işletim sistemidir. Bu kitapta Windows Vista işletim sisteminin ayrıntılarını bulabileceksiniz.
Kitap 7'den70'e tüm düzeydeki ulanıcılar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yeni başlayanlar işletim sistemini öğrenirken, diğer kullanıcılar Windows Vista işletim sistemi ile gelen yenilikleri bulabilecektir.
Kitabın bölümlerini bir birinden bağımsız olarak hazırlamaya çalıştım. Ancak yeni kullanıcıların kitabı sırayla takip etmeleri daha yararlı olacaktır. Daha önceki Windows işletim sistemi kullanıcıları rahatlıkla kitabın bölümlerini istedikleri sırada kullanabilirler.
Bu kitap sayesinde Windows Vista işletim sistemine hâkim olabilecek, dosya ve klasörleri yönetebilecek, programlarınızı yönetebilecek, donanım ayarlarını yapabilecek, Windows uygulamalarını etkin biçimde kullanabilecek, Internet erişimini sağlayabilecek ve diğer kullanıcılar ile bağlantı kurabileceksiniz.
Kitapta Yer Alan Konular
Temel Kavramlar
Masaüstü Kavramı
Dosya ve Klasörlerle Çalışmak
Windows'u Kişiselleştirmek
Depolama Kaynaklarını Yönetmek
Resim ve Video Dosyalarını Yönetmek
Windows Uygulamaları
Kullanıcı Hesapları ve Ağ Yönetimi
Internet Explorer ile Sörf Yapmak
Windows Mail ile E-posta
Engelliler için Erişim Kolaylığı
Güvenlik
Kapat