Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Vahşi Yaşam 2 - Uzman Türler %10 indirimli Kolektif Vahşi Yaşam 2 - Uzman Türler %10 indirimli Kolektif Vahşi Yaşam 2 - Uzman Türler %10 indirimli Kolektif

Vahşi Yaşam 2 Uzman Türler

Liste Fiyatı : 14,90 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,95 TL
Vahşi Yaşam 2 Uzman Türler
Vahşi Yaşam 2 Uzman Türler
Boyut Yayın Grubu
14.90
Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından "Uzman" Türler'de; karidesler, yengeçler, ıstakozlar, örümcekler ve akreplerin keşfedilmemiş yaşamları yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam "Uzman" Türler DVDsinde ise, gezegenin tatlısularında yaşamayı tercih eden canlılarla tanışacak ve tuhaf görünüşlü yengeçler, uzaylılara benzeyen garip böcekler gibi sıra dışı türleri keşfedeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.
Kapat