Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Vahşi Yaşam 2 - Sürüngenler ve Kanatlılar %10 indirimli Kolektif Vahşi Yaşam 2 - Sürüngenler ve Kanatlılar %10 indirimli Kolektif Vahşi Yaşam 2 - Sürüngenler ve Kanatlılar %10 indirimli Kolektif

Vahşi Yaşam 2 Sürüngenler ve Kanatlılar

Liste Fiyatı : 14,90 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,95 TL
Vahşi Yaşam 2 Sürüngenler ve Kanatlılar
Vahşi Yaşam 2 Sürüngenler ve Kanatlılar
Boyut Yayın Grubu
14.90
Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Sürüngenler ve Kanatlılar'da; kırkayaklar, cırcır böcekleri, çekirgeler ve sineklerin gizemli dünyası yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Sürüngenler ve Kanatlılar DVDsinde ise, zürafalar ve dev tarantulalar gibi hayvanlar aleminin büyük ve küçük türlerini tanıyacak ve Afrika'nın en tehlikeli memelisi olan su aygırları, aslanlar ve ağ örümceklerine yakından bakacaksınız.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.
Kapat