Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Üç Başlı Ejderha Leyla Erbil (Leylâ Erbil) Üç Başlı Ejderha Leyla Erbil (Leylâ Erbil) Üç Başlı Ejderha Leyla Erbil (Leylâ Erbil) Üç Başlı Ejderha Leyla Erbil (Leylâ Erbil) Üç Başlı Ejderha Leyla Erbil (Leylâ Erbil)

Üç Başlı Ejderha

Liste Fiyatı : 12,50 TL
İndirimli Fiyat : 11,25 TL
Kazancınız : 1,25 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,48 TL
Üç Başlı Ejderha
Üç Başlı Ejderha
Okuyan Us Yayınları
11.25
"Türk edebiyatçısı ilk olarak Batı nın estetik ve düşünsel alandaki yaratışlarıyla aralarında Leyla Erbil in de bulunduğu 1950 sonrası yazarlarıyla, zamansal açıdan aynı hizaya gelmiştir."
- Selahattin Hilav -
"Erbil, insanın içinde bir delinin, şeytanın varlığını görmezden gelmez. Her ikisinin de ne iyi ne de kötü olduğunu ama insanın kendisi olduğunu vurgular. O, suçlarımızın, günahlarımızın, yetersizliklerimizin ve hüzünlerimizin de yazarıdır..."
- Cem Mumcu -
"Leyla Erbil e "Türk edebiyatında modernlerin klasiği" denebilir. ... Onu hiçbir sınıfa sokmak mümkün değildir. Ne mutlak bir feminist ne de bağnaz bir komünisttir. Leyla Erbil sadece kendisidir ve insani, edebi bir mercidir."
- Erika Glasen -
"Fransız Devrimi tek büyük yazar çıkartmıştır, denilir, onu da kabul etmedi: Sade. Sovyet Devrimi şairlerini sevmedi: Alkol, intihar, çalışma kampları. Cumhuriyetimiz en radikal yazarlarına fanus geçirdi: Nazım Hikmet, Oğuz Atay, Leyla Erbil."
- Enis Batur -
Kapat