Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Türkçe Başarı Anahtarı - %10 indirimli  - Yusuf Olgun - Akıl Fikir Yay Türkçe Başarı Anahtarı - %10 indirimli  - Yusuf Olgun - Akıl Fikir Yay Türkçe Başarı Anahtarı - %10 indirimli  - Yusuf Olgun - Akıl Fikir Yay Türkçe Başarı Anahtarı - %10 indirimli  - Yusuf Olgun - Akıl Fikir Yay

Türkçe Başarı Anahtarı

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 18,00 TL
Kazancınız : 2,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,36 TL
9786059790130
13030973
Türkçe Başarı Anahtarı
Türkçe Başarı Anahtarı
Akıl Fikir Yayınları
18.00
Öğretmen ve öğrencilerin geniş ilgisi ile 6. baskısı yapılan bu kitap; okullarımızdaki Türkçe çalışmalarına katkıda bulunmak, sınavlara hazırlanan her seviyedeki öğrencilerin başarılarını artırmak düşüncesiyle yeniden basılmıştır.

Çağımız iletişim çağıdır. Günümüzde en yeni ve etkili iletişim aracı ise dildir. Kişiler bilgi ve kültürlerini artırdıkça: Türkçenin hem kişiliğin gelişmesi hem de hayatta ve her nevi sınavda başarımızı doğrudan etkileyen bir görev yüklendiğini anlamaktadırlar...

Ortaya çıkan bir başka gerçek de: 'Türkçe Dil Yeteneği"nin; sadece Türkçe için değil, Matematik, Fizik gibi fen dersleri ve felsefe, sosyoloji gibi sosyal derslerdeki başarımızı veya başarısızlığımızı doğrudan etkileyen bir etkiye sahip olmasıdır. Türkçeyi iyi öğrenme ve etkili kullanmanın önemi kavrandıkça, Türkçemizi geliştirme gayretimiz artacak, başarıyı yakalamamız daha kolay olacaktır.

Dünyanın en çok konuşulan beş dilinden biri olan Türkçe, Türk Dünyası'nın ortaya çıkışıyla, daha bir önem kazanmıştır. Hem Türkçe konuşan Türk topluluklarının hem de Türkçeyi sonradan öğrenen yabancı uyruklu Türkçe sevdalılarının Türk kültür ve Türk medeniyetini tanımaları için; Türkçe, başarı anahtarları olacaktır!

Bunun farkına varalım...
Kapat