Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Türk Vergi Sistemi Öğrenci Özel Baskısı Erdoğan Öner Türk Vergi Sistemi Öğrenci Özel Baskısı Erdoğan Öner Türk Vergi Sistemi Öğrenci Özel Baskısı Erdoğan Öner

Türk Vergi Sistemi Öğrenci Özel Baskısı

Liste Fiyatı : 35,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,59 TL
9789750258954
13289549
Türk Vergi Sistemi Öğrenci Özel Baskısı
Türk Vergi Sistemi Öğrenci Özel Baskısı
Seçkin Yayıncılık
35.00
Kitap 2020 yılı Şubat ayı başında yürürlükte olan vergi mevzuatı dikkate alınarak hazırlanmış, konular "Türk Vergi Sistemi - TVS" dersine uygun olarak, basit ve sade bir dille anlatılmış ve çok sayıda tablo ve örnekler ile desteklenmiştir. Kitapta, işlenen konuların daha iyi anlaşılabilmesi ve esaslı bir öğrenim için yürürlükteki vergi kanunlarının anlatılması sırasında da konular, her bir mükellef grubunun tabi olduğu esaslara göre açıklanmıştır.

Gözden geçirilmiş ve genişletilmiş 10. baskısını yapan kitap, yazarın uzun yıllar çeşitli fakülte ve bölümlerde anlattığı "Türk Vergi Sistemi - TVS" derslerinin notlarından, ders anlatımı esnasında öğrencilerden gelen sorulardan ve 37 yıl Maliye Bakanlığı ve Bakanlığa bağlı kuruluşlarda genel müdürlükten, müsteşarlığa kadar çeşitli kademelerdeki deneyimlerinden sağladığı birikimlerle yazılmıştır. Kitabın ilk sekiz baskısının ardından akademisyenler, öğrenciler ve meslek sınavlarına hazırlanan okuyuculardan gelen istek ve öneriler de dikkate alınarak, kitabın okuyucular için daha kullanışlı olması sağlanmıştır.

Çalışma, lisans ve ön lisans düzeyindeki öğrencilere yönelik hazırlanmış olsa da, konu hakkında kendisini geliştirmek, kurum sınavlarına hazırlanmak isteyen ve bilgilerini güncellemek isteyenlere de hitap etmektedir.
Kapat