Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Terazi Aylık Hukuk Dergisi – 2012 Yılı Abonelik Cemre Kocaçimen

Terazi Aylık Hukuk Dergisi – 2012 Yılı Abonelik

Liste Fiyatı : 0,00 TL
9781111140205
13284665
Terazi Aylık Hukuk Dergisi – 2012 Yılı Abonelik
Terazi Aylık Hukuk Dergisi – 2012 Yılı Abonelik
Seçkin Yayıncılık
0.00
Terazi Hukuk Dergisi, her ay gündemdeki tartışmalı konulara ve kanunlarımızda yapılan değişikliklere yer vererek tüm okuyucular için farklı bir bakış açısı sağlamayı amaçlamaktadır.

Dergide yer alan hakemli ve hakemsiz çok sayıda makale, hakemler ve yayın kurulu tarafından titiz bir denetimden geçirildikten sonra okuyuculara sunulmaktadır. Bu denetimde makalelerin güncel bir konuyu ele alması, uygulamada karşılaşılan sorunlara çözüm sunması, doktrindeki gelişmelere yer vermesi gibi çok temel hususlar değerlendirilmektedir. Böylece dergide okuyucuların tam olarak ihtiyaç duyduğu, kapsamlı bilgilerin bir araya getirilmesi sağlanmaktadır.

Makalelerin yanı sıra, her ay çok farklı konularda yeni tarihli yargı kararlarına yer verilmekte ve bu sayede okuyucuların yüksek mahkemelerin görüşlerine hakim olması amaçlanmaktadır. Hukuk alanında düzenlenen toplantı, konferans, sempozyum ve tüm hukuk etkinliklerinin bilgisine de yine Terazi Hukuk Dergisi’nin sayfalarında bulabilirsiniz.

Gündemi farklı boyutlarıyla değerlendirmek, hızla değişen hukuk dünyasının ve güncel tartışmalarının dışında kalmamak için siz de Terazi Hukuk Dergisi’ne abone olun!

Konu Başlıkları:
Köşe Yazıları
Terazinin Dengesi
Medeni Usul Hukuku Uygulamaları
Hukuk Tarihimizden Portreler
Pratik Bilgiler
Bir Görüş
Karar İncelemeleri
Hukukçular İçin Muhasebe ve Vergi Uyuşmazlıkları
Yargı Kararları
Mevzuat
Kavram ve İçtihatlar Dizini
Kapat