Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu  - Halit Kıvanç - Sharon Moal Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu  - Halit Kıvanç - Sharon Moal Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu  - Halit Kıvanç - Sharon Moal Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu  - Halit Kıvanç - Sharon Moal Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu  - Halit Kıvanç - Sharon Moal

Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu

Liste Fiyatı : 20,00 TL
9786055056803
13024943
Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu
Telesafir Anılarla Türk Televizyonculuğu
NTV Yayınları
20.00
Türkiye'de televizyon tarihinin en büyük sesi olan Halit Kıvanç yıllara meydan okuyan anılarınıTelesafir'de topladı. Bu kitapta Türkiye'de gerçekleşen ilk televizyon yayınından ilk yarışma programına, canlı ilk tiyatro gösteriminden ilk hava durumu sunumuna kadar televizyon dünyasının "ilk"leriyle tanışacaksınız.

Gazeteci, yazar, sunucu, spiker... Ancak televizyonla geçen bir hayat, televizyon tarihine ışık tutabilir. Buradan yola çıkarak anılarını yazan Halit Kıvanç eski günleri yeni kuşaklara aktarmayı ve eski kuşaklara da televizyon tarihinin ortaya çıkışını şöyle bir anımsatmayı amaçlıyor.

Televizyonda gösterilen ilk yayının nasıl gerçekleştiğini okurken eskiye dönecek, başarılı yayıncılardan birtakım tüyolar alacaksınız. Telesafir'de, sırf televizyon izlemek için koşturarak misafirliğe gitmenin önemini, İTÜ-TV'nin televizyon yayınına yaptığı katkıları, haftada iki kere sadece birkaç saat gösterilen yayınların bugünlere kadar nasıl geliştiğini anlayacak, ayrıca Halit Kıvanç'ın sunduğu yarışma programlarından bazı komik kesitlerle güleceksiniz.
Kapat