Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Tekno Şirketlerde Kriz Yönetimi %10 indirimli Aytaç Mestçi Tekno Şirketlerde Kriz Yönetimi %10 indirimli Aytaç Mestçi Tekno Şirketlerde Kriz Yönetimi %10 indirimli Aytaç Mestçi Tekno Şirketlerde Kriz Yönetimi %10 indirimli Aytaç Mestçi

TeknoŞirketlerde Kriz Yönetimi

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 16,20 TL
Kazancınız : 1,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,12 TL
9789944711975
798046
TeknoŞirketlerde Kriz Yönetimi
TeknoŞirketlerde Kriz Yönetimi
Pusula Bilişim
16.20
İş Dünyasının Yeni Nesil Şirketleri
Yeni Yüzyılın Krizlerine Karşı
Teknolojinin hızlı gelişimi sonucunda iş dünyasında rekabetin artması ve şirket yapılarının değişmesiyle Dot.com diye bilinen TeknoŞirketler ortaya çıkmıştır. Nedir bu TeknoŞirketler ve nasıl oluşturulurlar? Kullandıkları teknolojiler ve teknolojik sistemler nelerdir? Kriz durumlarında nasıl hareket ederler ve krizden ne kadar etkilenirler?
TeknoŞirketler ve kriz yönetimleri hakkında aklınıza gelen tüm soruların cevaplarını bu kitapta bulacaksınız. Ve göreceksiniz ki TeknoŞirket, günümüz iş dünyasında ayakta kalabilmek için bir seçenek değildir, tek seçenektir!

Aytaç MESTÇİ
Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemlerinde yapmış olan Aytaç Mestçi, web tasarımı, ürün satış ve raporlama alanlarında değişik firmalarda görev aldı. İnternet reklamcılığı, e-ticaret, e-pazarlama, interaktif medya planlama, sosyal medya vb. konularda, finans, perakende ve BT sektöründeki çeşitli kuruluşlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren Mestçi, 2007 yılında kurmuş olduğu Markefront bünyesinde danışmanlık hizmetlerini ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Veri Bilişim - Bilgi TeknoŞirket Nedir? Teknoloji Yönetimi Teknoloji Sistemleri Teknoloji Tabanlı Şirket Tarihi Teknoloji Tabanlı Şirketlerin Uluslararası Gelişimi Teknolojik Tabanlı Şirket Yönetim Topolojileri TeknoŞirket Çeşitleri Teknoloji Tabanlı Şirketlerin Yönetim Farkları Teknolojik Planlama Teknolojik Tahmin Teknolojik Risk Analizi Teknolojik Ar-Ge Yönetimi Teknolojik Yenilik Yönetimi Teknolojik Rekabet Stratejileri Teknoloji Transferi Krizin Sebepleri Kriz Süreci Krizin Sonuçları Kriz Yönetimi Kriz ve Değişimlere Uyum Sistemleri Dinamik Planlama Etkin Karar Destek Sistem Çalışması TPS, KWS, OAS, MIS, DSS, ESS, CMS, RMS, TMS
Kapat