Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Tartışma Kültürü Ve Tartışma Programları  - Mert Gürer - Volga Yayıncı Tartışma Kültürü Ve Tartışma Programları  - Mert Gürer - Volga Yayıncı Tartışma Kültürü Ve Tartışma Programları  - Mert Gürer - Volga Yayıncı

Tartışma Kültürü Ve Tartışma Programları

Liste Fiyatı : 37,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,85 TL
9786059981118
12812149
Tartışma Kültürü Ve Tartışma Programları
Tartışma Kültürü Ve Tartışma Programları
Volga Yayıncılık
37.00
Gündelik hayatın vazgeçilmezi haline gelen televizyon, her yönüyle tartışmaya açık bir yapıya sahiptir. En önemli kitle iletişim araçlarından biri olan televizyonun, insan hayatının her evresinde siyasal, sosyal, kültürel veya ekonomik karar alma sürecinde tutum ve davranışlar üzerindeki etkisine yönelik çeşitli bilimsel araştırmalar gerçekleştirilmiştir. Bu araştırmamda tartışma programlarının anlatı yapısındaki ve içeriğindeki değişkenlik ortaya konmaya çalışılacaktır.

Çalışmanın ilk bölümünde retorikten tartışmaya çalışmanın kavramsal boyutu ele alınmaktadır, ikinci bölümde ise televizyon ve televizyon programcılığının anlatı yapısı ile ilgili literatür ortaya konulmaktadır. Araştırmanın uygulama kısmını oluşturan üçüncü bölümde ise en çok izlenen ilk üç tematik haber kanalında aynı günde yayınlanan tartışma programlarının içeriğine ve görsel düzeyine ait bulgular araştırmanın genel çerçevesinde söylem çözümlemesi ve içerik analizi yöntemleri ile irdelenmiştir.
Kapat