Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Suç Avcıları - Kaplan Barınağı Steve Barlow

Tanrı'yı Arıyorum : Dinler Arası Benzerlik

Liste Fiyatı : 11,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,44 TL
9786054525614
13251183
Tanrı'yı Arıyorum : Dinler Arası Benzerlik
Tanrı'yı Arıyorum : Dinler Arası Benzerlik
Kitap Dostu Yayınları
11.00
Bu kitap daha evvel okuduğunuz kitaplara benzemiyor. Bu öyküde davayı çözmek için ne yapılması gerektiğine SİZ karar vereceksiniz. Bu kitabın her bölümü numaralandırılmıştır. Her bölümün sonunda, karar SİZE ait olacaktır. SİZİN vereceğiniz karara göre kitabın başka bir bölümüne geçeceksiniz.
Verdiğiniz kararlarınızın bazıları doğru, bazıları ise yanlış olacaktır. İpuçlarına bakarak, bulmacaları çözerek ya da kodları çözerek doğru kararı bulmalısınız. Resimleri DİKKATLE incelendiğinize emin olun; resimler size çok önemli ipuçları verebilir.
Eğer yanlış bir karar verirseniz, patrondan uyarı alabilir ya da davadan alınabilirsiniz. Vereceğiniz bazı kararların sonuçları ölümcül olabilir!
Kaç tane YANLIŞ KARAR verdiğinizi ve patronunuzdan aldığınız UYARILARIN sayılarını hesaplayın. Davayı çözdüğünüz zaman ya da davadan alındığınızda ne kadar başarılı olup olmadığınızı gösteren derecelendirmeye göre iyi bir ajan olup olmadığınızı öğrenin.
Kaplan Barınağı davasında Hong Konglu bir iş adamının kızı kaçırılıyor. Kızın bulunması için Suç Avcıları çağırılıyor... Kızı kim ve neden kaçırdı? Çok geç olmadan davayı çözmeniz gerekiyor.
Kapat