Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10

Sualli - Cevaplı İslam Fıkhı 4 ( Ciltli ) Sorular ve Cevaplarıyla İslam Fıkhı

Liste Fiyatı : 151,20 TL
İndirimli Fiyat : 136,08 TL
Kazancınız : 15,12 TL
9786055313342
12977033
Sualli - Cevaplı İslam Fıkhı 4 ( Ciltli ) Sorular ve Cevaplarıyla İslam Fıkhı
Sualli - Cevaplı İslam Fıkhı 4 ( Ciltli ) Sorular ve Cevaplarıyla İslam Fıkhı
Beyzade Yayınevi
136.08
Bütün hamdler"Alla'ın sınırlarını koruyan müminleri müjdele" buyuran Allah-u Te'âlâ'ya mahsustur. sonsuz salat-ü selamlar " Elbette fıkıh bilen bir kişi şeytna bin âbidden daha zor gelir" buyuran Rasûllüllâh (sallâllâhu Sellim) in ve fıkha çalışıpona göre amel eden Ehl-i Beyt'inin ve ashâbının üzerine olsun.

Elinizdeki bu kıymetli eser sekiz cilt olacak değerli bir fıkıh mecmûasının ciltlerinden olup ilimlerine,amellerine, takvâlarına ve fetvâlarına çok güvendiğim fıkıh âlimlerinden Hüsamettin Hoca Efendi, Fatih Hoca Efendi, Abdullah Hoca Efedi ve Emin Ali Hoca Efendi tarafındn kaleme alınmıştır.

Sohbetlerimizi takip eden siz okurlarımızın malumu olduğu vechile; din fıkıhtan ibarettir. Fakat her hocanın fetvasıyla amel edilemeyeceği de bir gerçektir. İşte bu hoca efendiler fetvalarıyla amel edilebilecek vasıflara sahiptirler. Dolayısıyla bu eseri gönül rahatlığıyla okuyabilir ve içindekilerle hiç şüphe etmeden amel edebilirsiniz. Dinin hükümlerini tebliğ bakımındanda herkese tavisye edebilirsiniz.

Gerçekten bu eserdeki ilimler yüzlerce cilt kitaplardan derlenmiş ve bu şekliyle diğer türkçe eserlerde bulunmayacak önemdedir. Bir insan yatmadan evvel bu fıkhi meselelerden bir miktar okuyupta yatsa o geceyi sabaha kadar ibadetle geçirmiş sevabı alacağı rivayet edilmiştir. Yine böylece hadis-i şeriflerde "Amel olunsun olunmasın ilimden bir mesele öğrenmek yüz rekat namazdan üstündür" buyrulmaktadır.

Allah-u Te'ala bu eserin tamama ermesini ve cümlemizin içindekileri okuyup amel etmesini nasip eylesin. Gerçekten tevfik ve teysirin Velisi ancak O'dur!
Kapat