Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford Sokrates Öncesi ve Sonrası Francis MacDonald Cornford

Sokrates Öncesi ve Sonrası

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 9,00 TL
Kazancınız : 1,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,18 TL
9786053324850
12984529
Sokrates Öncesi ve Sonrası
Sokrates Öncesi ve Sonrası
İş Bankası Kültür Yayınları
9.00
Büyük İngiliz klasikçisi Francis Macdonald Cornford'un 1932 yılının Ağustos ayında Yunan felsefesi üzerine Cambridge Üniversitesi'nde verdiği dört konferans metninden oluşan buminik kitap o kadar sevilmiş, o kadar çok okuyucu bulmuştur ki İngiltere'de bugüne kadar yirmibeş baskı yapmıştır.

Sokrates kimdi? Batı uygarlığı için kamil insan, bilge filozof modeli mi, yoksa Yunan düşüncesinin doğacı temellerinden ayrılarak mistisizm içinde kaybolmasına yol açan kişi mi? Verdiği dört konferansta Cornford Sokrates'in Eski Yunan ve tüm Avrupa uygarlığı içindeki emsalsiz yerinin nedenlerini büyük bir açıklıkla, basit bir dille ve kısa, okunması zevkli metinlerle anlatıyor..
Kapat