Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Sırların Sırrı (Ciltli) Altın Çiçeği Sırrı Osho (Bhagman Shree Rajnees Sırların Sırrı (Ciltli) Altın Çiçeği Sırrı Osho (Bhagman Shree Rajnees Sırların Sırrı (Ciltli) Altın Çiçeği Sırrı Osho (Bhagman Shree Rajnees Sırların Sırrı (Ciltli) Altın Çiçeği Sırrı Osho (Bhagman Shree Rajnees

Sırların Sırrı ( Ciltli ) Altın Çiçeği Sırrı

Liste Fiyatı : 75,00 TL
İndirimli Fiyat : 67,50 TL
Kazancınız : 7,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 8,85 TL
9786050204438
13139430
Sırların Sırrı ( Ciltli ) Altın Çiçeği Sırrı
Sırların Sırrı ( Ciltli ) Altın Çiçeği Sırrı
Omega Yayıncılık
67.50
aşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır.
Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol. Evet, sevgi bir alevdir, seven ise pervane. Pervaneden çok şey öğren, sırra o sahip; nasıl ölüneceğini bilir. Sevgiyle, esrimeyle, dansla nasıl ölüneceğini bilmek, daha yüksek bir düzeyde yeniden doğmayı bilmektir. Ve ölünen her seferde daha yüksek bir düzeye ulaşılır.
Gerçek hayat, gizemlerin gizemidir. Bu gizemi açıklamak asla mümkün değildir. Kurgu insan zihninden doğar. Zihin bir aynadır, birkaç şeyi yansıtır. Eğer iyi bir aynan, yaratıcı bir aynan varsa bir şiir yaratabilirsin, müzik yaratabilirsin, kurgu yaratabilirsin, yazabilirsin, resim yapabilirsin. Ama tüm resmedeceklerin, tüm yaratacakların ve tüm yazacakların, gerçeğin çok ufak, atomik bir parçası -aslında bir parçası değil de, zihninde o parçanın yansıması- olarak kalacaktır.
Kapat