Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Sınırsız Güç Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu %10 indirimli Ant

Sınırsız Güç

Liste Fiyatı : 0,00 TL
9789751004901
208526
Sınırsız Güç
Sınırsız Güç
0.00
Evet, yaşamda istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilir, yaratabilir, başarabilir ve elde edebilirsiniz. Zihinsel gücün sihiri konusunun en büyük ustası olan Robbins, bu sayfalarda kendi kendinizi nasıl kullanacağınızı göstermektedir. 0, hırsla ve incelikleriyle; ne isterseniz olabileceğinizi, ne yapabileceğinizi ve ne yapamayacağınızı zihninizin durumunun belirlediğini, tüm başarılı sonuçların modellenebileceğini ve aynen tekrarlanabileceğini göstermektedir Size; dakikalarla ifade edilen sürelerde zihninizin korkuları yok etmek için nasıl yeniden programlanacağını, vücudunuzun çok sağlıklı ve enerjili olması için hangi yakıtların kullanılacağını, diğer kişilerle olan ilişkilerinizi nasıl geliştireceğinizi, nasıl ikna edici bir iletişimci olunacağını ve karşılaştığınız herhangi bir kişiyle ahengin anında nasıl sağlanacağını, diğer kişilerin başarılarını kendiniz için tekrar nasıl modelleyeceğinizi, zenginlik ve mutluluğun beş anahtarını. Asıl Başarı için nasıl ustalaşılacağını açıkladıkça; coşkusu salgın hastalık gibi herkese bulaşmaktadır. Robbins onu kişisel başarının yeni bilimi olarak adlandırmaktadır. Siz de onu hayatınızda karşılaştığınız en iyi şey olarak adlandıracaksınız.
0 "Yaşantımızı değiştirebiliriz. Yapabiliriz, sahip olabiliriz ve tam istediğimiz gibi olabiliriz." Diyordu Robbins ve haklıydı, öyle oldu.
0 Bu kitabla hayatima cok guzellikler kattim yazan ve beni bilgilendiren,bu guzel ustadimiza tsk borc bilirim.. 2000 yilinda okumustum basaridan basariya imza attim,, hollanda dogma buyume oldugum halde bu kitab bana cok seyi ogretti, eger yurudugunuz yolda engeller yoksa o yol sizi hic biryere ulastiramaz diyordu ! Hakliydi ben o engelleri astim allahin izniyle ve bu kitab sayesinde tsk
Kapat