Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı %10 indirimli Taşkın Tuna

Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 16,20 TL
Kazancınız : 1,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,12 TL
9786054056651
301790
Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı
Şeytani Bilinç Muhammedi Bilince Karşı
Şule Yayınları
16.20
Öyle insanlar varmış ki, onlar fazilette, cömertlikte, fedakârlık ve ihlâsta o derecelere yükselmiş; öylesine saf ve katıksız bir hâlde manevî değerlerin basamaklarına tırmanmışlar ki, melekler onlara bakıp bakıp, Allaha şöyle dua ederlermiş:

- Yarabbi, keşke beni de insan olarak yaratsaydın.

Yine öyle insanlar varmış ki, onlar zulümde, cinayette, kibirde ve küfürde inanılmaz eylemler yapmışlar; kendi şahsî çıkarları ve makamları için hiç çekinmeden tertemiz mâsum insanları acımazca öldürerek, aşağılık ve pis ruhlarını cehennem çukurlarına atmışlardır. Şeytanlar onlara bakıp bakıp, Allaha şöyle dua ederlermiş:

- Yarabbi, iyi ki beni de insan olarak yaratmamışsın.

İşte bu, Şeytanın bilincidir!

Şeytanın hep iyiye musallat olması, iyinin dayanılmaz çekiciliğindendir.

Eğer insan, Muhammedî bilince dayanır, yaslanır ve teslim olursa; Şeytan ona asla musallat olmaz. Olamaz! Çünkü Şeytan, yüce Allahın huzurunda öfkeyle haykırdı:

- Ben insanların çoğunu saptıracağım, ancak inananlara gücüm yetmez.
Kapat