Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Seçime Gidiyor-Us Ergun Göknel Seçime Gidiyor-Us Ergun Göknel Seçime Gidiyor-Us Ergun Göknel

Seçime Gidiyor( us ) Bir Seçim ve Sonrası

Liste Fiyatı : 25,00 TL
İndirimli Fiyat : 22,50 TL
Kazancınız : 2,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,95 TL
9786054478026
310341
Seçime Gidiyor( us ) Bir Seçim ve Sonrası
Seçime Gidiyor( us ) Bir Seçim ve Sonrası
Kanes Yayınları
22.50
Seçim bildirgemizin adı ÖNCE İNSAN Programı, başlığı TEK ÇARE DOKTORdu. Seçim sloganımız da BÜTÜN OYLAR SHPYE idi. Kapağında Nurettin Sözenin ayakta bir resmi vardı. Sağ elinin başparmağını kaldırarak işaret veriyordu. Seçim tarihimizde ilk, ve bugüne kadar da başka örneğini bilmediğim, ayakta, tam boy aday fotoğrafının yer almasını Korhan Gümüş önermiş, biz de uygulamıştık. Sağ elin başparmağı kaldırılarak verilen bir tür zafer işareti de Hilmi Yavuz ve Çağatay Karaçizmelinin düşüncesiydi.

Savrulan, heba edilen kaynaklar tasarruf edileceğinden, en büyük kaynak böylece yaratılmış olacaktır.
İstanbul Belediyesinde plan anlayışının, planlı ve programlı çalışma düzeninin yerleştirilmesi temel ilkedir.
***
Asya ve Avrupa yakaları arasında raylı tüpgeçit yapımının projelendirilmesine geçilecek, 1989 1994 döneminde sistemin çalışmaya başlaması temin edilecektir.
Ücretlilerin, tüm dar ve orta gelirlilerin korunması için belediye otobüslerinde, özel mavi otobüslerde, şehir hattı vapurlarında ve banliyö trenlerinde geçerli TEK KART uygulanacaktır.
***
Kentin özellikle alışverişin yoğun olduğu çeşitli bölgelerinde yaya alanları oluşturulacaktır.
***
İstanbul kentinin atıksu, kanalizasyon sorunu, gösteriş ve propaganda dışında bilimsel ve doğru çözüme kavuşturulacaktır. Halen kurulmakta olan ve varolan kanalizasyon sistemi yeniden düzenlenerek yeterli hale getirilecek, kimyasal ve biyolojik arıtma sistemi kurulacaktır. Böylece İstanbul sahillerinin ve çevre denizinin daha fazla kirlenmesi önlenecektir.
Kapat