Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
9786053222774
13084961
Satış ve Hizmetin Yeni Kuralları
Satış ve Hizmetin Yeni Kuralları
Optimist Yayın Dağıtım
0.00
İnsanlık tarihindeki en büyük iletişim devrimi pazar alanınızı değiştirdi. İnsan ırkının büyük çoğunluğu, web tabanlı ve mobil iletişim araçlarıyla birbirine saniyeler içinde bağlanabiliyor. Teknolojinin hüküm sürdüğü bu dünyada, biraz insanlık arıyoruz.

Ürünler ve hizmetlerle ilgili bilgiler tüketicilerin elinin altında, hem de 7/24, hem de ücretsiz ve isteyen herkes işe yarar içerik yayınlayarak dikkatleri üzerine çekebiliyor. Tüketiciler, neredeyse sıfır maliyetle sosyal ağları ve forumları kullanarak seslerini (haykırarak) duyurabiliyorlar.

Dolayısıyla şimdi Satış ve Hizmetin Yeni Kuralları'nın tam zamanı: Özgün hikâyecilik atmosferi belirlerken içerik, şirketlerle müşteriler arasındaki bağı oluşturuyor. Büyük veri, satış ve hizmete daha bilimsel bir yaklaşım getiriyor. Çevik satış şirketinize yeni işler çekiyor ve gerçek zamanlı iletişim müşterileri mutlu ediyor.

Satış ve hizmet kökünden değişiyor. Müşteriler artık sınırsız bilgiye ulaşabiliyor, online içerik hızla ticaretin belirleyicisi haline geliyor. Bugün satış ve hizmet alanında çalışanların yepyeni becerilere sahip olması gerekiyor. Ne yazık ki kuruluşların çoğu geleneksel satış ve hizmet modellerinden vazgeçemiyor.

David Meerman Scott bu kitabında yeni tabloyu çiziyor ve ilham verici tavsiyelerle bize yol gösteriyor.
"Bütün iyi öğretmenler gibi, bu kitap da düşünme şeklinizi değiştirecek... aydınlatıcı ve özgürleştirici."
-The Financial Times-

"Sosyal medya fenomenini çıktığı anda yakalayan seçilmiş birkaç kişiden biri." Forbes
"Taze bir nefes gibi."
-NBC-

"Yepyeni kurallar, yepyeni bir dünya."
-MSNBC-
Kapat