Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi - %10 i Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi - %10 i Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi - %10 i Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi - %10 i

Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi

Liste Fiyatı : 25,00 TL
İndirimli Fiyat : 22,50 TL
Kazancınız : 2,50 TL
9786054910175
860090
Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi
Satış Koçluğu Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi
Ceres Yayınları
22.50
Çocuğunuzun uzun boylu ve yapılı olduğunu düşünün. Bir basketbol oyuncusu olabileceğini düşünürsünüz. Bunun satış içindeki karşılığı, örneğin kişinin iletişim yeteneklerinin kuvvetli olmasıdır. Ama nasıl ki çocuğun uzun boylu olması bir besketbol oyuncusu olması için yeterli değilse kişinin doğuştan sahip olduğu iyi özellikler de tek başına iyi bir satıcı olsanını sağlayamaz.

Çocuğu bir basketbol okulunu yazdırırsınız, ki oyunun kurallarını öğrenebilsin ve temel becerileri gelişsin. Satış işinde bunun karşılığı satış biliminin öğrenilmesidir. Zari satış, ikna teknikleri, müzareke, beyne hitap etme, duyuların gücü, dijital teknolojiler, fiyatlama stratejileri ve daha birçok alanda bilgi sahibi olmanızı gerektirir. Ama nasıl ki her basketbol okulunu bitiren çocuk iyi bir basketbolcu olamıyorsa bu bilgileri öğrenmiş olmanızda tek başına iyi bir satıcı olmanıza yetmez.

Çocuk bir spor kulübüne katılır ve bir koçla birlikte çalışmaya başlar. İşte burası her şeyen değişmeye başladığı yerdir. Fiziği basketbol oynamaya müsait olan ve oyunun kurallarını öğrenerek temel becerileri edinmiş olan çocuk artık koçun yardımıyla bu sporda gelişmeye ve kendini aşmaya başlayacaktır. Satş işinde bunun karşılığı bir satış ekibine katılmış olmanız ve satış yöneticisi veya bir satış koçunun yardımıyla beceri ve yeteneklerinizin geliştirilerek performansınızın üst düzeye çıkarılmasıdır.

Satış koçluğu, satıcıyı bir metal parçasından keskin bir bıçak haline dönüştürme çabasıdır. Bu kitapta hiyerarşik bir güçle emirler yağdırmadan veya "Ben bilirim" edasıyla önerilerde bulunmadan satıcıyı değişime nasıl ikna edebileceğimizi ve performansını nasıl artırabileceğimizi keşfedeceğiz.
Kapat