Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A Sanat ve Edebiyat Konuşmaları - %10 indirimli  - Mustafa Miyasoğlu - A

Sanat ve Edebiyat Konuşmaları

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 18,00 TL
Kazancınız : 2,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,36 TL
Sanat ve Edebiyat Konuşmaları
Sanat ve Edebiyat Konuşmaları
Akçağ Basım Yayım Pazarlama
18.00
Bu kitaptaki konuşmalar ve soruşturmalara verilen cevaplarla son 30 yılın sanat ve edebiyat gündemi tartışılmakta. Mustafa Miyasoğlu'nun perspektifinden estetik konularla romana dair görüşleri ele alınmaktadır.

Sant eserleriyle olduğu kadar edebiyat görüşleriyle de kültür hayatımızda önemli bir yere sahip olan Mustafa Miyasoğlu, sağlıklı bir edebiyat ortamı oluşturabilmek için dergiler ve yıllıklar yayınlamış, deneme ve inceleme kitapları hazırlamıştır. Bunlarda her zaman öncü bir tavrı, sanat ve dünya görüşünün vazgeçilmez yanlarıyla bu konuşmalarda ifadesini bulmaktadır.

Bu kitap, geniş bir okuyucu topluluğunu ilgilendiren eserleri ve görüşleri yanında, roman düşüncesiyle de dikkati çeken Mustafa Miyasoğlu'nun ested ve düşünür yönünü ortaya koymaktadır.
(Arka Kapak)
Kapat