Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel Salkım Söğütlerin Gölgesinde %10 indirimli Fırat Sunel

Salkım Söğütlerin Gölgesinde

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
9789759963019
306063
Salkım Söğütlerin Gölgesinde
Salkım Söğütlerin Gölgesinde
Profil Yayıncılık
31.50
İkinci Dünya Savaşı'nın gölgesinde Gürcistan'da Ermeni, Yahudi, Gürcü ve Türk, farklı etnik aidiyeti olan insanların yaşadığı Ahıska'da, küçük Ömer ve Nika'nın dostlukları merkezinde yepyeni olaylar gelişir. Bu dostluklar yüz binden fazla insanın bir gecede silahlı askerler tarafından köylerinden alınıp yük vagonlarıyla Orta Asya'ya sürgün edilmeleriyle trajik bir şekilde kesintiye uğrar. 40 gün süren ölüm yolculuğu sırasında otuz bin kadar insan açlık, soğuk ve hastalıktan hayatını kaybetmiştir.

Salkım Söğütlerin Gölgesinde yalnızca dostluk, savaş ve sürgünü değil insanların ömürlerini verdikleri idealleriyle hesaplaşmalarını bir serencamını gün yüzüne çıkarıyor.

Bu romanda Fırat Sunel'in ince üslubuyla Kafdağı'ndan Bolşevik İhtilali'nin ateşlendiği Petrogra'da, Rus İç Savaşından Svanetya'ya kadar Kafkasya'nın ve bölge coğrafyasının renkli ve çelişkilerle dolu kendine özgü masalsı yaşamını ve yarım kalan aşklarını bulacaksınız.
Kapat