Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif Şakaki-i Numaniye ve Zeyilleri (5 Kitap Takım) %10 indirimli Kolektif

ŞAKAİK-I NU'MANİYE ve ZEYİLLERİ

Liste Fiyatı : 750,00 TL
İndirimli Fiyat : 675,00 TL
Kazancınız : 75,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 82,50 TL
ŞAKAİK-I NU'MANİYE ve ZEYİLLERİ
ŞAKAİK-I NU'MANİYE ve ZEYİLLERİ
Çağrı Yayınları
675.00
Şakaik-i Nu'maniye ve Zeyilleri, Osman Gazi'den, Kanunî Sultan Süleyman devri sonlarına kadar gelen on padişah zamanında yaşamış binlerce kişinin biyografileri; yani tedris, kazâ, telif, talim, terbiye ve irşad faaliyetleri, ölüm tarihleri esas alınarak sırayla verilmiştir. Her padişah devri bir tabakaya ayrılmıştır.

Toplam 5 büyük ciltten oluşan bu ansiklopedik eserin esasını; matbu Mecdi Efendi Tercümesi, yine matbu Atâi Zeyli ile Şeyhi Mehmet Efendi'nin Vekayiü'l-Fudalâ yazmalarının ve İsmet Efendi'nin tek yazma nüshası Tekmiletü'ş Şakâik fî Hakk-ı Ehli'l-Hakâik'in tıpkıbasımları oluşturur.

Ayrıca bu kıymetli tıpkıbasımın her cildinin sonuna, Prof. Dr. Abdülkadir Özcan tarafından on yılı aşkın titiz bir çalışma sonucu izahlı olarak hazırlanan kişi, yer ve kitap adları dizini eklenmiştir.
Kapat