Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Şahit Ol Ya Rab! - %10 indirimli  - Asiye Türkan - Pınar Yayınları  - Şahit Ol Ya Rab! - %10 indirimli  - Asiye Türkan - Pınar Yayınları  - Şahit Ol Ya Rab! - %10 indirimli  - Asiye Türkan - Pınar Yayınları  - Şahit Ol Ya Rab! - %10 indirimli  - Asiye Türkan - Pınar Yayınları  -

Şahit Ol Ya Rab!

Liste Fiyatı : 16,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
Kazancınız : 1,60 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,89 TL
9789753523981
12848635
Şahit Ol Ya Rab!
Şahit Ol Ya Rab!
Pınar Yayınları
14.40
Dengeler alt üst oldu, değerler değişti, teknoloji gelişti, mertlik bozuldu...
Sevgiler geçici ve kandırıcı aşka dönüştü, merhamet de vicdanlardan kaybolmaya başladı...
Rahman hayır yolunda yarışmamızı tavsiye ederken, egoların tatmini yarışına girildi...
İnsanoğluna huzurun ve refahın adresi tam olarak verilirken, O yanlış adreslerde aradı...
Şirk en büyük zulümdür. Şirkin Allahu Teala'yı hayatımızda, işlerimizde ikinci sırayı almak olduğunu bilip şirkin affının olmadığını da sözlerin en güzelini söyleyen Kur'an'dan okuyorken, Müslüman'ım demenin bizi kurtaracağına inanır hale geliyoruz. Hayatta en önemli meselemiz şirk koşmadan bu iki kapılı handan geçmek ve arkada hoş bir sada bırakmak, bu fani dünyaya veda ederken illa ki Müslüman olarak gitmek olmalıdır.
Sanırım işe bilgi çöplüğüne dönmüş beyinlerimizi ve kalplerimizi temizlemekle başlamak gerekir. Acaba beyinlerimizi ve kalplerimizi temizleme yolunda, benim de tuzum olabilir mi? Bu asra benim söylemem gerekenler var deyip arkamda hoş bir seda bırakmak gayreti ile bu çalışmamı takdirlerinize sunuyorum.
Kapat