Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber Renkli Çizimin Temelleri %10 indirimli Barrington Barber

Renkli Çizimin Temelleri

Liste Fiyatı : 60,00 TL
İndirimli Fiyat : 54,00 TL
Kazancınız : 6,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 7,08 TL
9789759963637
616921
Renkli Çizimin Temelleri
Renkli Çizimin Temelleri
Profil Yayıncılık
54.00
Ressamlar ve Ressam Adayları
için profesyonel bir kaynak...

Uygulamaya dönük bu kaynakta, Barrington Barber, kuru boyadan pastel boyaya, mürekkepten suluboyaya, pek çok malzeme ile renkli çizim yaparken gereken tüm becerileri kazanmanızı sağlamak için size yol gösteriyor.
Yazarın hem tecrübesi hem de teşvikleriyle verdiği her seviyedeki örnekler ve alıştırmalarıyla Renkli Çizimin Temelleri, ressam adaylarına pek çok farklı konuda rehber olurken aynı zamanda onlara gözlem yapmayı da öğretiyor. Renk teorisine kısaca değinildikten sonra, resmin temel taşlarından biri olan natürmort çalışmalarına geçiliyor ve buradan da ayrıntılı olarak manzara, hayvanlar ile son olarak insan figürü ve portre üzerinde duruluyor.

Çağdaş yaşamın hızı ve her gün gördüğümüz sayısız nesne ve resim, algılarımızı doğru şekilde kullanmamızı engelliyor. Renkli Çizimin Temelleri, çevremize yaratıcı ve meraklı gözlerle bakmamız için bize değerli ipuçları veriyor.
Kapat