Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Projelerle Arduino - %10 indirimli  - Sertan Deniz Saygılı - Abaküs Ki Projelerle Arduino - %10 indirimli  - Sertan Deniz Saygılı - Abaküs Ki Projelerle Arduino - %10 indirimli  - Sertan Deniz Saygılı - Abaküs Ki Projelerle Arduino - %10 indirimli  - Sertan Deniz Saygılı - Abaküs Ki Projelerle Arduino - %10 indirimli  - Sertan Deniz Saygılı - Abaküs Ki

Projelerle Arduino

Liste Fiyatı : 24,00 TL
İndirimli Fiyat : 21,60 TL
Kazancınız : 2,40 TL
Projelerle Arduino
Projelerle Arduino
Abaküs Kitap
21.60
Uygulamalarla Arduino kitabı birçok sensör ve komponenti içeren uygulamaları ve üç buçuk saati aşan uygulama videolarıyla, Arduino öğrenmek isteyenler için kapsamlı bir eğitim seti. Projelerle Arduino öğrenmeniz için derin bir elektronik bilgisi gerekmiyor. Eğitim seti, herkesin kolaylıkla uygulama geliştirebileceği, interaktif projeler yapabileceği tarzda hazırlandı.
Arduino ile ilgili komutları öğretirken, teorik bilgilerin içinde boğmak yerine, doğrudan uygulamaların içinde kullanarak anlatan kitap, bu sayede sizi, kısa sürede, Arduino konusunda başlangıçtan ileri seviyelere taşıyor. Kitapta birçok sensörün dışında, sadece kendileri bile başlı başına birer kitap konusu olan RFID, C# ile Seri İletişim, Bluetooth Kontrollü ArduCar ve Engelden Kaçan Robot uygulamaları da mevcut. Kitabın ve DVD'nin içeriğinde anlatılan uygulamalar ile alakalı malzemeler robotistan.com sitesinden Arduino Proje Seti başlığı altında görülebilir.
Kapat