Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Politikanın Dikenli Yollarının Yalnız Kadınları %10 indirimli Selma Ka Politikanın Dikenli Yollarının Yalnız Kadınları %10 indirimli Selma Ka Politikanın Dikenli Yollarının Yalnız Kadınları %10 indirimli Selma Ka

Politikanın Dikenli Yollarının Yalnız Kadınları

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 9,00 TL
Kazancınız : 1,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,18 TL
Politikanın Dikenli Yollarının Yalnız Kadınları
Politikanın Dikenli Yollarının Yalnız Kadınları
İkinci Adam Yayınları
9.00
Siyasetin, bir aile üzerindeki zorluklarını herkesin öğrenmesi gerekiyordu. Hele bir de benim gibi, hiçbir zaman siyasetin içinde olmak istemeyen ama kendisini siyasetin tam ortasında bulan bir kadının ve bir annenin yaşadığı zorlukları, acıları, mutsuzlukları kısacası tüm duyguları bütün okurların bilmesi gerekiyordu. Belki bu yazdıklarımla, yaşadıklarını yazmak isteyip de yazamayan siyasetçi eşlerine örnek olurum.
Sayın Münevver Arınçın kitap hakkındaki düşünceleri:
Kitap, basılmadan önce elime ulaştı Kitabı okuduğum zaman öyle içten ve akıcı yazılmıştı ki çok beğendim. Bir de Selma Hanımı yakından tanıdığım için kitabı okurken, onun mimikleri ve konuşma tarzı gözlerimin önüne geldi. Sanki karşılıklı konuşuyormuş hissine kapıldım. Çok samimi duygularla yazılmıştı hatta Sayın Bülent Arınç Beye de bahsettim ve İstersen şöyle bir göz gezdir dedim. Ancak kitabı eline aldı ve okuyup bitirdi, fikrini ise Gayet güzel ve içten yazılmış diye belirtti.
Kapat