Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Performans için Koçluk Koçluğun ve Liderliğin İlkeleri ve Uygulaması J Performans için Koçluk Koçluğun ve Liderliğin İlkeleri ve Uygulaması J

Performans için Koçluk Koçluğun ve Liderliğin İlkeleri ve Uygulaması

Liste Fiyatı : 36,00 TL
İndirimli Fiyat : 32,40 TL
Kazancınız : 3,60 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,25 TL
9786059200332
13232483
Performans için Koçluk Koçluğun ve Liderliğin İlkeleri ve Uygulaması
Performans için Koçluk Koçluğun ve Liderliğin İlkeleri ve Uygulaması
Paloma Yayınevi
32.40
Performans için Koçluk, tüm dünyada koçlar, liderler, yetenek yöneticileri ve profesyoneller için eksiksiz bir kaynak. Etkisi kanıtlanmış G-R-O-W modelini öne çıkaran bu bir numaralı koçluk kitabı, koçluk mesleğinin temelini oluşturuyor. İnsanların içlerindeki en iyiyi çıkarmalarını sağlamanın neden üretkenlik, büyüme ve bağlılığın anahtarı olduğunu açıklıyor. Anlamlı bir koçluk kültürü, organizasyonlar ve çalışanlar arasındaki ilişkiyi dönüştürme ve uzun vadeli başarı yolunda her iki tarafın da birlikte yürümesini sağlama potansiyeline sahiptir.

Koçluk sektörünün öncüsü Sir John Withmore ve performans koçluğunda küresel pazar lideri olan Performance Consultants tarafından yazılan bu kapsamlı bir şekilde güncellenmiş ve genişletilmiş baskı, organizasyon kültürüne geleneksel yaklaşımda devrim yaratacak. Yeni faaliyetler, kurumsal örnekler, koçluk diyalogları ve terimleri sözlüğü ile öğrenme sürecini güçlendirirken, yeni eklenen çok önemli bir bölüm koçluğun faydalarının yatırım getirisi olarak nasıl ölçüleceğini gösteriyor.
Kapat