Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar - %20 indirimli  - Italo Calvino - Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar - %20 indirimli  - Italo Calvino - Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar - %20 indirimli  - Italo Calvino - Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar - %20 indirimli  - Italo Calvino - Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar - %20 indirimli  - Italo Calvino - Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar - %20 indirimli  - Italo Calvino -

Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar

Liste Fiyatı : 24,07 TL
İndirimli Fiyat : 19,26 TL
Kazancınız : 4,81 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,53 TL
9789750813306
12965085
Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar
Örümceklerin Yuvalandığı Patikalar
Yapı Kredi Yayınları
19.26
Gerek yazar olmanın gerek okur olmanın profilini değiştiren, İtalyan edebiyatının büyük ustası Italo Calvino'nun ilk kitabı Örümceklerin Yuvalandığı Patika, İtalya'da yayımlanışından 60 yıl sonra ilk kez Türkçede... Bir çocuğun gözünden savaş, inanç, öfke, kötülük, aşağılanma, düş kırıklığı üstüne yalın ve etkileyici bir anlatı.

Oysa ben, bir karaçam ormanında yürüyorum ve her adımım tarih. "Seni seviyorum, Adriana," diye düşünüyorum ve tarih bu, büyük sonuçları var; yarın çarpışmada, bu gece "Seni seviyorum, Adriana," diye düşünmüş bir adam olarak hareket edeceğim ben. Belki önemli şeyler yapmayacağım, ama tarih adsız küçük jestlerden oluşur; belki de yarın, hatta belki de o Almandan önce öleceğim, ama ölmeden önce yapacağım her şey, ölümüm de, tarihin küçük bir parçası olacak ve şu an aklımdan geçen bütün düşünceler, yarınki tarihimi, insanlığın yarınki tarihini etkileyecek.
Kapat