Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%9
Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt Nutuk - %9 indirimli  - Mustafa Kemal Atatürk - Alfa Basım Yayım Dağıt

Nutuk

Liste Fiyatı : 8,95 TL
İndirimli Fiyat : 8,06 TL
Kazancınız : 0,89 TL
Taksitli fiyat : 9 x 0,95 TL
Nutuk
Nutuk
Alfa Basım Yayım Dağıtım
8.06
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir. Ne kadar zengin ve bolluk içinde olursa olsun, bağımsızlıktan yoksun bir millet, medenî insanlık dünyası karşısında uşak olmak konumundan yüksek bir davranışa lâyık görülemez.

Yabancı bir devletin koruyup kollayacağını kabul etmek, insanlık vasıflarından yoksunluğu, güçsüzlük ve miskinliği itiraftan başka bir şey değildir. Gerçekten de, bu seviyesizliğe düşmemiş olanların, isteyerek başlarına bir yabancı efendi getirmelerine asla ihtimal verilemez.

Halbuki Türk'ün haysiyeti, gururu ve kabiliyeti çok yüksek ve büyüktür. Böyle bir millet esir yaşamaktansa yok olsun daha iyidir!..

Kurtuluş savaşının öyküsü.
Kapat