Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
9786055443078
13079099
Mutfak Sırları
Mutfak Sırları
NTV Yayınları
0.00
Günümüz aşçıları için vazgeçilmez bir rehber

MUTFAK SIRLARI kitabı mutfakta harikalar yaratmanız için size güvenilir bir yol haritası çiziyor. İster mutfağınızı sıfırdan kurun, isterseniz bir tavuğu kesmek için görsel bir rehbere ihtiyaç duyun, 1500 renkli fotoğraf, 250 pişirme tekniği, 200 araç-gereç ve 50 tarif içeren bu kapsamlı kitap mutfakta ustalaşmanız için muhteşem bir kaynak niteliği taşıyor.

Mutfak araç-gereçlerinin seçilmesi ve kullanılması konusunda ayrıntılı bilgi ve fotoğraflar içeren MUTFAK SIRLARI, pek çok malzeme ile çeşitlendirilebilecek temel sosların yapılışı ya da kesilen mayonezin düzeltilmesi gibi birçok püf nokta içeriyor. Bunun yanı sıra gerek balık, et ya da tavuğun gerekse meyve veya sebzelerin temizlenmesi, soyulması ve doğranmasıyla ilgili yer verdiği açıklayıcı fotoğraflarla da işinizi kolaylaştırıyor. Bu teknik bilgiler ışığında başarılı bir aşçı olabilmenizi amaçlayan MUTFAK SIRLARI birbirinden zengin tarifleri de ayrıca beğeninize sunuyor.

Amerikan mutfak eşyaları firması Williams-Sonoma adlı şirketin kurucusu, aynı zamanda sayısız yemek kitabının da yazarı ve editörü olan Chuck Williams, yaklaşık bir asırlık MUTFAK SIRLARInı okuyucularla bu kitapta paylaşıyor.

MUTFAK SIRLARI hem yeni başlayanlar hem de yılların ustaları için vazgeçilmez bir rehber olmayı vaadediyor.
Kapat