Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna Muhammedi Bilinç %10 indirimli Taşkın Tuna

Muhammedi Bilinç Külli Aklın Evrene Yansıması

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 18,00 TL
Kazancınız : 2,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,36 TL
9789756446935
772813
Muhammedi Bilinç Külli Aklın Evrene Yansıması
Muhammedi Bilinç Külli Aklın Evrene Yansıması
Şule Yayınları
18.00
Ne demek bilinçli olmak? Peki evrenimizin bilinçli olması ne anlama geliyor? Bilinçli olmak, bilmek, anlamak, algılamak, duymak ve duygulanmak, duygulanmak ise sevgide mesafe kat etmek değil mi? Uçsuz bucaksız evrenimiz için de bilinçlidir diyemez miyiz? Çünkü o da muhabbetle yoğrulmuş ve şekillenmiştir. Muhabbete dalan her kim olursa olsun ağlar? Sevgiden, özlemden, ayrılıktan, kısacası iç yakan bir hasretten ağlar.

Ağlamak, ağlayabilmek! Bunun için milyonlarca ışık yılı uzaklıktaki galaksileri, hassas teleskoplarla gözlemeye, atomun derinliklerinde yer alan yüzlerce parçacığın ismini öğrenmeye gerek var mı! Küçücük, minicik bir maydanoz yaprağına, yere düşen bir yağmur damlasına ya da topraktan fışkıran yeni bir filize bakmak yetmez mi!

Bu, çoklu gibi görünen (kesret) alemine bir de teklik (vahdet) gözlüğü ile bakarsanız, belki o zaman içinizden ağlamak gelir. Utanmayınız, ağlayınız. Ağlayınız ki, rahmetin ıslattığı toprağı bir de sizin gözyaşlarınız sulasın!

Ağlayınız ki, bir tek günahın affı için belki bin dua gerekirken, bir tek niyaz için bin günah bu yaşlarla temizlensin.
Kapat