Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Millî Mücadele Sırasında Anadolu'da Günlük Hayat - %10 indirimli  - Me Millî Mücadele Sırasında Anadolu'da Günlük Hayat - %10 indirimli  - Me Millî Mücadele Sırasında Anadolu'da Günlük Hayat - %10 indirimli  - Me

Millî Mücadele Sırasında Anadolu'da Günlük Hayat

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 16,20 TL
Kazancınız : 1,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,12 TL
9786056300790
13002640
Millî Mücadele Sırasında Anadolu'da Günlük Hayat
Millî Mücadele Sırasında Anadolu'da Günlük Hayat
E Yazı Yayınları
16.20
Millî Mücadele döneminde cephe gerisinde yaşananlar, daima merak edilmiştir. Cepheye giden gençlerin yaşadıkları, mücadeleleri ve elde ettikleri sonuçlar bilinmektedir. Onları cepheye gönderen aileler, anne babalar, eşler ve çocuklar, evlâtlarının, kardeşlerinin, kocalarının, babalarının dönüşünü beklerken neler yaşamışlardır? Onların da cephe hattına doğrudan veya dolaylı olarak yaptıkları katkılar nelerdir? Bu dönemde yaşadıkları sıkıntılar olmuş mudur, bunlara karşı ne gibi tedbirler alınmıştır? Bir taraftan cephedeki çocuklarının hasretini ve endişesini yaşarken günlük hayatlarında da başka problemler yaşamışlar mıdır? Yaşadıkları problemlere çözüm bulunmuş mudur, yoksa bu problemlerle birlikte mi yaşamışlardır? Bunlar ve bunlar gibi pek çok soru işareti cevap beklemektedir.

İşte bu çalışmamızla, yukarıdaki sorulara cevaplar bulmaya gayret ettik. Çünkü ülkeyi canı pahasına kazanıp bizlere bırakanların hatıralarına sahip çıkabilmek, bizim için mutluluk kaynağı olacaktır.
Kapat