Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin) - %10 indirimli  - Mevlânâ Celâleddîn-i Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin) - %10 indirimli  - Mevlânâ Celâleddîn-i Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin) - %10 indirimli  - Mevlânâ Celâleddîn-i Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin) - %10 indirimli  - Mevlânâ Celâleddîn-i Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin) - %10 indirimli  - Mevlânâ Celâleddîn-i

Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin)

Liste Fiyatı : 55,00TL
İndirimli Fiyat : 49,50TL
Kazancınız : 5,50TL
Taksitli fiyat : 9 x 6,05TL
Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin)
Mesnevi (Tek Cilt - Tam Metin)
Akçağ Basım Yayım Pazarlama
49.50
Mesnevinin çeviriden ve yer yer mana yoğunluğundan kaynaklanan güçlüklere rağmen anlaşılır ve zevk verici bir muhtevaya sahip olduğu şüphesizdir.

Hikâyeleri, hikmet ve öğütleri okuyucunun günlük hayatını canlandırıcı ve öğretici bir derinlik taşımaktadır. Bu nedenle açıklamasız bir çevirinin, bunlara ulaşmada kolaylık sağlayacağı da söylenebilir.

Doğumumun 800. yılını milletçe kutladığımız Mevlana Hazretlerinin, asırlardır gönüllerimizi suladığı mana pınarları bu yıl doyasıya gönüllerinize akacak.

Mevlana Araştırmaları Derneği Başkanı Prof. Dr. Adnan Karaismailoğlu tarafından günümüz Türkçesine kazandırılan Mesnevinin tam metni tek cilt olarak şimdi kitapçılarda.
Kapat