Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Materyalizm ve Ampiryokritisizm Gerici bir Felsefe Üzerine Eleştirel N Materyalizm ve Ampiryokritisizm Gerici bir Felsefe Üzerine Eleştirel N Materyalizm ve Ampiryokritisizm Gerici bir Felsefe Üzerine Eleştirel N

Materyalizm ve Ampiryokritisizm Gerici bir Felsefe Üzerine Eleştirel Notlar

Liste Fiyatı : 0,00 TL
9786055381837
12996203
Materyalizm ve Ampiryokritisizm Gerici bir Felsefe Üzerine Eleştirel Notlar
Materyalizm ve Ampiryokritisizm Gerici bir Felsefe Üzerine Eleştirel Notlar
Sol Yayınları
0.00
Zengin olmak mı istiyorsunuz? Dünyanın en zengin insanı Andrew Carnegie'nin talebi üzerine gerçekleştirilen bir "Kişisel Başarı Felsefesi" araştırmasından elde edilen sonuçlar doğrultusunda kaleme alınan Büyük Düşün & Büyük Ol, yeni bir dünyanın kapılarını aralamanızı mümkün kılacak. Napoleon Hill, büyük başarılara imza atıp inanılması güç servetler kazanan Henry Ford, Thomas Edison, Alexander Graham Bell, John D. Rockefeller, George Eastman gibi 500 kişiyle görüşüp zenginliğe giden yolda atılması gereken 13 temel adımı belirliyor ve bu muhteşem bilgi birikimini bizlerle paylaşıyor. Aklın kavradığı ve inandığı her şeyin elde edilebilir olduğunu düşünen Hill, başarıya giden yoldaki en önemli şey olan kişisel inancın gücünü de gözler önüne seriyor.
Yayınladığı tarihte olağanüstü bir ilgiyle karşılanan ve aşılması zor bir rekor kıran Büyük Düşün & Büyük Ol, 70 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaşmıştır. Bu kitap hayata bakışınızı ve hayatınızı değiştirecek; size zenginliğin kapılarını açacak.
Kapat