Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları (Küçük Muhsine) Hasan Tutar Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları (Küçük Muhsine) Hasan Tutar Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları (Küçük Muhsine) Hasan Tutar Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları (Küçük Muhsine) Hasan Tutar Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları (Küçük Muhsine) Hasan Tutar Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları (Küçük Muhsine) Hasan Tutar

Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları Küçük Muhsine

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 27,00 TL
Kazancınız : 3,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,54 TL
9789758867325
240989
Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları Küçük Muhsine
Lykaonia Bölgesi Kaya Mezarları Küçük Muhsine
Çizgi Kitabevi
27.00
Lykaonia Bölgesi, Anadolu'nun merkezinde bulunmasından dolayı kültürlerin yoğun olarak görüldüğü ve yaşandığı bir bölge olmuştur. Dolayısıyla bu kültürler zaman zaman ele alınarak Lykaonia Bölgesi üzerinde çeşitli yorumlar yapılagelmiştir. Ancak Lykaonia Bölgesi'nin çeşitli kesimlerinde yer alan kaya mezarları farklı makalelerde ve eserlerde tekil bazda değerlendirilmiştir.

Konya'ya 20 km. Uzaklıkta bulunan ve Küçük Muhsine Köyü'nün yaklaşık 1 km. güneyindeki kayalık alanlara oyularak yapılmış olan ve şimdiye kadar ele alınıp değerlendirilmemiş yirmibir adet kaya mezarının ise toplu olarak bulunması, Lykaonia Bölgesi için üniktir ve büyük bir öneme sahiptir.
Kapat