Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Mutlu Beyin Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin Loretta Graziano Breuning Mutlu Beyin Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin Loretta Graziano Breuning

Kör Baykuş

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 16,20 TL
Kazancınız : 1,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,12 TL
9786052389195
13172423
Kör Baykuş
Kör Baykuş
Doğu Kitabevi
16.20
Loretta Graziano Breuning

Mutlu Beyin
Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin
Serotonin, Dopamin, Oksitosin & Endorfin

Eğitim Başvuru / Kişisel Gelişim


Hormonların hayatımızdaki yerinin farkında mıyız? Serotonin, dopamin, oksitosin ve endorfin hormonlarının her biri ne işe yarıyor? Bu mutluluk kimyasallarını doğal yöntemlerle nasıl salgılayabiliriz? Stres hormonu olarak bilinen kortizolü alt edebilir miyiz? Alışkanlıkları değiştirmek neden bu kadar zor? Beyninizin nasıl çalıştığını öğrenmeye hazır mısınız?
California State Üniversitesi'nde öğretim görevlisi, Inner Mammal Enstitüsü'nün kurucusu Loretta Graziano Breuning, insan motivasyonu hakkındaki genel geçer kuramları reddediyor ve memeli beyni üstüne yaptığı çalışmalarıyla tanınıyor. İnsanların kendi hormonlarını tanıyarak ve içindeki memeliyi anlayarak mutluluğa ulaşabileceğine inanıyor.
Mutluluk... Dört beyin kimyasalından geliyor ve Mutlu Beyin size "mucize çözümler" yerine kalıcı bir eylem planı sunuyor. Kendinizi tanımanızı sağlıyor ve 45 günde istediğiniz değişimi yaratmanızın yollarını gösteriyor.
Kapat