Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Köpek Eğitimi %10 indirimli Quixi Sonntag Köpek Eğitimi %10 indirimli Quixi Sonntag Köpek Eğitimi %10 indirimli Quixi Sonntag Köpek Eğitimi %10 indirimli Quixi Sonntag

Köpek Eğitimi Terbiyeli, Uslu, Söz Dinleyen, Örnek Bir Köpeğe Sahip Olmanın Yolları

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
%10
Temin süresi 5 gündür.
9786051062211
299495
Köpek Eğitimi Terbiyeli, Uslu, Söz Dinleyen, Örnek Bir Köpeğe Sahip Olmanın Yolları
Köpek Eğitimi Terbiyeli, Uslu, Söz Dinleyen, Örnek Bir Köpeğe Sahip Olmanın Yolları
Alfa Yayınları
31.50
Köpekler, sadık dostlarımız, eğlence kaynaklarımız ve koruyucularımızda. Bizlere istendiğimizi hissettirir, ruhsal ve fiziksel rahatlık verirler. Köpeklerimizin ihtiyaçlarının neler olduğunu ve düşünme biçimlerini anlayarak onları daha yakından tanıyabilirsek daha becerikli ve başarılı köpek sahipleri olabiliriz. Eğer köpekler gibi düşünebilmeyi öğrenir ve dünyayı onların gözlerinden izleme becerisini kazanabilirsek, birçok problemin oluşmasını engelleyebilir veya zamanında ve uygun müdahale şansına sahip olabiliriz.
Köpeklerin beden dilini ve duygularını anlayabilmek, başarılı bir eğitimin temelini oluşturur. Benzer şekilde, bir köpeğin nasıl öğrendiğini bilmek onların düşünce yapılarının derinliklerine bakabilmemizi sağlar.Eğitim bir köpeğe hem zihinsel uyarı, hem de yapısal sosyal etkileşim imkanı verir ve bu iki konu da bir köpek ve sahibinin mutluluğu için gerekli temel zorunluluklardır. Köpek eğitimi, insan ile köpek arasında, her ikisinin de yaşamını zenginleştirecek bir uyum yaratabilmeyi içerir. Bu kitap, köpeğiniz ile yakınlaşmanızı sağlarsa amacına ulaşacaktır. Hem kendi köpeğiniz hem de genelde köpekler hakkında ne kadar çok bilgi edinirseniz, o kadar iyi bir eğitmen olma şansına sahip olursunuz.
Kapat