Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Klinik Farmakoloji Gönüllüler Üzerinde İlaç Araştırmaları Sermin Biçer Klinik Farmakoloji Gönüllüler Üzerinde İlaç Araştırmaları Sermin Biçer Klinik Farmakoloji Gönüllüler Üzerinde İlaç Araştırmaları Sermin Biçer

Klinik Farmakoloji Gönüllüler Üzerinde İlaç Araştırmaları

Liste Fiyatı : 55,00 TL
İndirimli Fiyat : 35,10 TL
Kazancınız : 19,90 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,60 TL
9786059981286
13034220
Klinik Farmakoloji Gönüllüler Üzerinde İlaç Araştırmaları
Klinik Farmakoloji Gönüllüler Üzerinde İlaç Araştırmaları
Volga Yayıncılık
35.10
Kocaeli Üniversitesi'nde Klinik Araştırmalar Birimi'nde yaklaşık on yıldan beri yürütülen klinikteki ?gönüllüler üzerinde yapılan ilaç araştırmaları" konusunda elde edilen tecrübelerden ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından, özellikle ?Klinik Araştırma Dairesi" personelinin yüksek gayretleri ile oluşturulan mevzuattan oluşmaktadır. Klinik Araştırma Dairesi web sayfasından yararlanılarak, en yeni bilgileri içerecek şekilde hazırlanmıştır.
Amaç, ilke ve talimatlara uygun olarak taraf olunan uluslararası anlaşma ve sözleşmeler ile Avrupa Birliği standartları ve iyi klinik uygulamaları çerçevesinde, gönüllü insanlar üzerinde gerçekleştirilecek klinik araştırmaların tasarımı, yürütülmesi, kayıtlarının tutulması, rapor edilmesi, geçerliliği ve diğer hususlarda bilimsel ve etik standartların sağlanması ve gönüllülerin haklarının korunmasına dair usul ve esasların takdimidir.
Kitap tıp eğitimi gören öğrenciler, araştırma görevlileri ve uzman hekimler için planlanmış bir kaynaktır. Tıpta uzmanlık eğitimi alan hekimlere ve ayrıca sağlık konusunda eğitim gören diğer fakülte ve yüksekokul öğrencilerine de yararlı olacağı umulmaktadır.
Kapat