Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Kişiye Özel Kalıcı Zayıflama Rehberi Metin Özata Kişiye Özel Kalıcı Zayıflama Rehberi Metin Özata

Kişiye Özel Kalıcı Zayıflama Rehberi

Liste Fiyatı : 23,00 TL
İndirimli Fiyat : 20,70 TL
Kazancınız : 2,30 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,71 TL
9786055785154
13199314
Kişiye Özel Kalıcı Zayıflama Rehberi
Kişiye Özel Kalıcı Zayıflama Rehberi
Gürer Yayınları
20.70
Hormonlarınızı tanıyın! Vücut ritminizi bozmadan zayıflayın!

Fazla kilonun nedenleri ortaya konmadan kilo vermek zordur. Bu nedenler kişiden kişiye değişir diyen Prof. Dr. Metin Özata, bu rehberde kalıcı zayıflamanın önündeki olası engelleri aşmayı tıp bilgisi olmayan kişilerin bile kolay anlayabileceği bir dille anlatıyor.

Dünyada ilk kez şişmanlığa neden olan bir gen bozukluğunu da saptayan, endokrinoloji ve metabolizma uzmanı Prof. Dr. Metin Özatadan, rehber tarzında hazırlanmış, açıklamalı tablolar, beslenme listeleri ve resimlerle desteklenmiş, farklı bir kaynak kitap- Zayıflamanın önündeki 14 engel

- Uzun süre tok tutan düşük Gİli gıdalar

- Açlık duygusunu yenmek

- Kalıcı zayıflama için hangi tetkikler gereklidir?

- Metabolizma hızınızı nasıl artırırsınız?

- Kilo veremediniz, çünkü

- Beslenme önerileri

- Hangi hareket, kaç kalori yakar?

- Kiloya neden olan ilaçlar

- İlaca ne zaman başvurulmalı?Prof. Dr. Metin Özata, 1982de Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Tıp Fakültesinden birincilikle mezun oldu. 1990da İç Hastalıkları Uzmanı, 1994de doçent, 2003de profesör oldu. Federal Almanyanın Wiesbaden kentinde USAF Regional Medical Centerda, ABDde Chicago Üniversitesinin Endokrinoloji ve Metabolizma bölümünde çalıştı. GATA Araştırma Merkezi Tıbbi Araştırma Bölüm Başkanlığı ve Gülhane Tıp Dergisi Yardımcı editörlük görevlerini de yapan Dr. Özata, Türk Diyabet Cemiyeti Prof. Celal Öker Bilim Ödülü, Roche Tıp Ödülleri Yarışması Birincilik Ödülü, İstanbul Üniversitesi Bilim Ödülü, Bayındır Tıp Merkezi Ödülü, Tübitak Bilim Teşvik Ödülü ve Tübitak Türkiye Tıp Araştırma Ödülü sahibidir.
Kapat