Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Kesik Harfler / Hrfler'in Şifresi - %10 indirimli  - G. H. Al Blood - Kesik Harfler / Hrfler'in Şifresi - %10 indirimli  - G. H. Al Blood -

Kesik Harfler / Hrfler'in Şifresi

Liste Fiyatı : 14,00 TL
İndirimli Fiyat : 12,60 TL
Kazancınız : 1,40 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,65 TL
9786054539024
12834432
Kesik Harfler / Hrfler'in Şifresi
Kesik Harfler / Hrfler'in Şifresi
Yalın Yayıncılık
12.60
Tarihler 21.12.2012teki kıyamete hızla yaklaşmakta.
Kurandaki kesik harflerin (elif, lam, mim,) üçüncü boyutsal düzlemdeki şifresini çözen ve bunu kitap olarak yayımlayan bir adam kendini herkesin gözü önünde ölümcül bir yarışın içindeki arenada bulur. Elenen yok olacak, kazanan tüm zafer ve ödülleri, ganimet olarak alacaktır.
Rakipler amansız; dünyanın yaşayan en zeki insanı bilim kadını, ezoterik öğretilerin hakimi astrolog, cinleri ile ölüm ve korku salan bir medyum.

Altın oran ve Pi sayısı içindeki şifre, insan DNAsındaki gizli mesaj, evrenin ve hayatın varoluş sebebi, insanın toplum içindeki önlenemez saldırganlığının sebebi, zamanın ve kuantumun daha önce yorumlanmamış bulgularının da bir bir ortaya çıktığı süreçte yarışma finale ve zaman kıyamete yaklaşırken; evrensel sabitler içindeki bilgiler de kullanılarak insanlık tarihinin en büyük keşfine yaklaşmak için bir şans olabilecek midir?

Şu ana kadar edebiyat tarihinde benzeri olmayan bir tarz, anlatım biçimi ve anlatım materyalleriyle hikayeyi okurken birçok ilke tanıklık edeceksiniz ve...

Gerçekten şaşıracaksınız.
Benzersize hazır olun.
Kapat