Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Kariyerim Gelecek mi? - %10 indirimli  - Yasemin Sungur - Ceres Yayınl Kariyerim Gelecek mi? - %10 indirimli  - Yasemin Sungur - Ceres Yayınl

Kariyerim Gelecek mi?

Liste Fiyatı : 16,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
Kazancınız : 1,60 TL
9786054910274
12796425
Kariyerim Gelecek mi?
Kariyerim Gelecek mi?
Ceres Yayınları
14.40
Geleceğini belirlemeye cesareti olan
herkes için yenilikçi bir el kitabı.
Bireysel gelişim, kariyer ve iletişim alanında
çalışan eğitmen ve koç Yasemin Sungur,
eğitim ve iş hayatı boyunca edindiği
deneyimlerini, insanların gelecek ve kariyer

hayallerini, hedeflerini başarı ve mutluluk için gerçeğe dönüştürmenin yollarını ele alıyor ve kolay anlaşılır bir şekilde paylaşıyor.

Öğrenciler, öğretmenler, ebeveynler ve kariyerinin başında veya istemedikleri bir yerinde olan herkes için, harekete geçiren bir kitap.

İnsan zorluklarla karşılaşmadan, içindeki gücün derinliğini bilemez. Tıpkı bir tohumun, geleceğin ormanını görememesi gibi. Bu kitap sizi, kendinizi tanımaya, zorluklarla yüzleşip, gücünüzü keşfetmeye ve yapabilecekleriniz konusunda far- kındalığa çağırıyor. Yasemin Sungur, o tohumun bir kayaya rast gelip engellenmemesi için, yol göstericiliğini esirgememiş.
Cem Tarık Yüksel, Başkan Yardımcısı, Unilever

Yasemin Sungur, okuyucusu ile birebir, kişisel bir ilişki kuruyor ve adım adım, ben kimim, aslında ne beni mutlu eder, ne hayatıma anlam katar, neyi iyi yapabilirim, geleceğimde ne görmek istiyorum gibi kritik soruları, harika hikâye ve örnekleri ile sanki karşınıza oturup sohbet eder gibi soruyor. Kariyeri üzerine derin düşünmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
Dost Deniz, Master Certified Coach (ICF), MareFidelis

Doğru soruları sorabilmek bence en iyi başlangıç. "Kariyerim Gelecek mi?" kendime doğru sorular sormamda çok yardımcı oldu.
Emre Ertan, Stanford Graduate School of Business

Kariyerimin sonlarına geldiğim düşünülen yaştayım, 44 yıllık iş yaşamımı 50'nci yılında noktalayacağım. Çok insan tanıdım, çok iş yaptım. Ama hala öğrenmem gereken bir sürü şey varmış. "Kariyerim Gelecek mi?" kitabından sonra önümdeki 6 yılla ilgili planlarımı yeniledim. Kitap hem geçmişim hem geleceğim hakkında bir sürü soruyu kendime sormamı sağladı. Kullanılan özlü sözlere ve öykülere bayıldım. Çok rahat okunan, çok düşündüren bir kitap. Tabii bu arada kendime zaman ayırma, kendimi sevme kısmını da çok sorguladım. Hararetle öneriyorum.
Nejla Zarakol, Ajans Başkanı, Zarakol İletişim

Kariyerim Gelecek mi? her sayfasında öğreten, aydınlatan bir kitap. Elimden bırakamadım. Çocuklarıma ve şirket çalışanlarıma da okumalarını tavsiye ettim.
Saffet Çebi, Kurucu Onursal Başkan, Makyol A.Ş.
Kapat