Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Kaplanlar Körfezi Pedro Rosa Mendes Kaplanlar Körfezi Pedro Rosa Mendes Kaplanlar Körfezi Pedro Rosa Mendes Kaplanlar Körfezi Pedro Rosa Mendes Kaplanlar Körfezi Pedro Rosa Mendes

Kaplanlar Körfezi

Liste Fiyatı : 26,00 TL
İndirimli Fiyat : 20,80 TL
Kazancınız : 5,20 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,73 TL
9789756047125
267876
Kaplanlar Körfezi
Kaplanlar Körfezi
Ulus Dağı Yayınları
20.80
Pedro Rosa Mendes, Zaire, Angola, Ruanda ve Afganistan üzerine yazdıkla-rıyla ünlendi. Kaplanlar Körfezi (Baia Dos Tigres) onun PEN ödüllü en seçkin belge romanıdır. kaplan Körfezi Angola-Afrika üstüne Türkiyede ya-yınlanan ilk kitaptır.

Olağanüstü bir kitap. Afrikalıların korkunç trajedilerini açığa çıkarıyor. On-larca yıl çekilen acılar dokunaklı bir dille anlatılıyor.
Literary Review

Angola, Zambiya ve Mozambiki dolaşan Pedro Rosa Mendesin kalemin-den damıtılan büyüleyici kitaptan acı bir çığlık yükseliyor.
Traveller Magazine

Dünyanın yakın geçmişteki ortak günahını sergileyen bir kitap. Aynı za-manda gezi edebiyatına duyulan ihtiyacı uyandırıyor. Büyük bir edebiyat ya-pıtı. José Eduardo Agualusa
Bambaşka! Zaman zaman acıları yoğaltan bir anlatım: Parçalı, kesintili; ama canlılığı eksik olmuyor.
Clifford Landers, Financial Times

Pablo Rosa Mendes, merakları yerli yerine koyuyor ve ayrıca kırsal çevreyi akıldan çıkmayacak bir anlatımla sergiliyor. Rahatsız edici, yüreklendirici bir okuma serüveni.
Independent
Kapat