Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Kapanmayan Yara %10 indirimli İsmail Fatih Ceylan Kapanmayan Yara %10 indirimli İsmail Fatih Ceylan Kapanmayan Yara %10 indirimli İsmail Fatih Ceylan

Kapanmayan Yara

Liste Fiyatı : 15,00 TL
İndirimli Fiyat : 13,50 TL
Kazancınız : 1,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,77 TL
9786058836716
316080
Kapanmayan Yara
Kapanmayan Yara
Esen Kitap
13.50
Mete, zengin bir ailenin tek erkek çocuğu olmasına rağmen,
mutsuz ve yalnız bir gençtir. Tek yakın dostu, dert ortağı ablası Banu, fiziki kusurunu abartan Mete'yi teselli etmeye çalışsa da, kardeşi yalnızlığı seçmekte, geceyi ve yıldızları her şeyden fazla sevmektedir.

Teyzeleri ünlü romancı Emel hanım ile kızı Burçin ziyaretlerine geldiğinde, sadece Mete'nin değil bütün ailenin hayatı değişecektir. Zira Emel hanım ve dünyalar güzeli kızı Burçin, hoşsohbet, yardımsever, canayakın halleriyle Mete'yi ve ailesini adeta gönülden fethederler.

Banu'dan Mete'nin durumunu öğrenen Burçin, Mete'ye yardımcı olmak istediğini söyler. Amacı Mete ile arkadaşlık ederek, onu içe kapalılıktan, yalnızlıktan kurtarıp, topluma kazandırmaktır. Bunu başarır da... Kısa zaman içinde Mete, Burçin sayesinde neşeli, mutlu, hareketli bir genç haline gelir.

Fakat Burçin'in içten içe korktuğu şey gerçekleşir; Mete
Burçin'e aşık olur. Durumu öğrenen Burçin şaşkına döner, ne
yapacağını bilemez. O, sadece dostluk kurarak topluma
kazandırmak istemiştir Mete'yi. Onunla evlenmeyi kesinlikle
istemez.

Fakat Burçin'in de kendisini sevdiğini sanan Mete, ailesine
Burçin'le evlenmek istediğini söyler. Yağmurlu, fırtınalı bir günde Mete'nin ailesi, Emel hanım ve kızına Mete'nin Burçin'le evlenmek istediğinden bahsederken, Burçin, olanca öfkesiyle yerinden fırlar ve Mete ile asla evlenmeyeceğini haykırır ve dışarıdaki arabalarına atlar gider.

Burçin'in haykırışını duyan Mete, bütün yıkılmışlığı ile kendi
odasına kapanır. Olanlar olmuştur.

Fakat bu olanlar, romanın sadece başlangıç kısmıdır. Asıl olacaklar bundan sonra başlar.
(Tanıtım Bületninden)
Kapat