Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Herhangi Bir Yazıda Kırılgan Nokta Güzelce'nin Bulunması G Kod Cem Güz

Herhangi Bir Yazıda Kırılgan Nokta Güzelce'nin Bulunması G Kod

Liste Fiyatı : 130,00 TL
9786051333144
13674094
Herhangi Bir Yazıda Kırılgan Nokta Güzelce'nin Bulunması G Kod
Herhangi Bir Yazıda Kırılgan Nokta Güzelce'nin Bulunması G Kod
130.00
ÖN SÖZ
Her hafta sonu Türkiye'de oynanan 6/49 Sayısal Loto'yu halkın kullanımına sunan kişi; hayatının en büyük hatasını yapmıştır.

TEŞEKKÜR
Ben, at gözlüğü ile baktığımı söyleyen o kadına ne kadar teşekkür etsem azdır. O olmasaydı, ben bunların hiç birini başaramazdım. Ben de o kadına olan borcumu gizli gizli şu şekilde ödemeye çalışıyorum:
“Tanrım, benim at gözlüğü ile baktığımı yüzüme söyleyen o kadına, iki buçuk milyar sene ömür ver! İki buçuk milyar yetmezse bir iki buçuk milyar sene daha ver. Yeterli değilse bir iki buçuk milyar sene daha daha… Onun ölüm haberinin gelmemesi için ben, bu davranışımı her sabah yapıyorum: Her gün iki buçuk milyar sene ömür diliyorum…”
Şu cümleyi sizden duyar gibiyim: “Kardeşim, sen bir insanın yaşamasını mı yoksa sürünmesini mi istiyorsun?” Ben de sizin bu söylemiş olduklarınıza bir örnekle mesajımı vermek istiyorum. Müsaade eder misiniz? Evet. Bugün kaç yaşındasınız? (içinizden söyleyin!) Çocukken bir büyüğünüz sizden bir bardak su istemiş, ona da getirmişsinizdir, değil mi? Evet, getirmişsinizdir. Suyu içtikten sonra o büyüğünüz size ne yapardı ve ne söylerdi, onları hatırlar mısınız?

(yazının devamı xi. sayfada)
Kapat